Меню

Ортодонтія

Стоматологічна клініка Алтея надає послуги лікаря-ортодонта, який займається вивченням, діагностикою та виправленням аномалій зубного ряду, що виникли в результаті генетичної обумовленості або захворювань ротової порожнини.

Ортодонтія вирішує ряд проблем і допомагає:
  • поліпшити зовнішній вигляд зубів та їх функціональної складової;
  • усунути наслідки деформації (наприклад безперервні зубні та головні болі).

За допомогою новітніх технологій виправлення прикусу і кращих матеріалів, фахівці стоматологічної клініки Алтея здатні допомогти в досягненні ідеальної посмішки як дітям, так і дорослим.

Запис на прийом онлайн
Заповніть форму в будь-який зручний час, а ми з Вами зв'яжемось для уточнення деталей

Види ортодонтичних установок

Знімні
Найчастіше призначаються дітям для формування правильного положення зубів в процесі їх росту. Припускають їх тимчасове носіння протягом дня, в середньому 10-12 годин). До таких систем відносяться пластинки і трейнери. Дані апарати використовуються при незначних візуальних дефектах зубів.
Незнімні
Носяться постійно протягом 1-3 років. Даний метод виправлення прикусу передбачає регулярні відвідування лікаря-стоматолога для коригування ортодонтичної системи (зміни тиску, підтяжки і заміни елементів). Серед найпопулярніших апаратів незнімного типу можна виділити брекети.
Іноді виходячи з побажань пацієнта і / або рекомендацій ортодонта, можуть застосовуватися комбіновані способи лікування (установка брекетів на нижню щелепу і використання трейнера для верхньої).

Які бувають брекети?

Апарати, які використовуються для виправлення зубного ряду
брекети бровари
Металеві
Найбільш поширений вид брекет-систем. Це пояснюється їх доступноюю ціною, але в той же час їх головним недоліком прийнято вважати неестетичний вигляд у порівнянні, наприклад, з сапфіровими. Проте, свою головну функцію металева брекет-система здійснює не гірше за інших.
установка брекетів стоматологія
Сапфірові
Виготовляються зі штучного сапфіра і практично непомітні на зубах, що відмінно підійде для тих, хто турбується про привабливий зовнішній вигляд посмішки під час носіння брекетів. З іншого боку ціна такої системи трохи вище металевого аналогу.
ортодонтія бровари
Керамічні
Такі брекети можна назвати золотою серединою між двома попередніми видами. На відміну від прозорих сапфірових брекетів, керамічні мають певний білий відтінок, завдяки чому в ході зміни кольору емалі пацієнта, вони стають трохи помітними. Проте комбінуючи керамічні або сапфірові брекети з білою дугою, можна домогтися практично їх невидимості.
Наші лікарі
Дізнайтесь детальну інформацію про наших спеціалістів за посиланням
Лікар-ортодонт це вузькопрофільний фахівець з вирівнювання зубного ряду, як у дітей, так і у дорослих. Професійні стоматологічні клініки не приймають на роботу докторів загального профілю на позицію ортодонта, так як спектр обов'язків і умінь останнього досить широкий.

Мовний апарат людини відіграє важливу роль як в комунікаціях з людьми, пережовуванні їжі, так і самооцінці людини. Ортодонти стоматологічної клініки Алтея є першокласними фахівцями, які вміють надавати зубам максимально естетичний вигляд. При цьому важливим аспектом є акуратність доктора для виключення ушкоджень емалі і будови зубів. Для досягнення найліпших результатів, ми використовуємо тільки кращі матеріали і методики сучасної ортодонтії.

Питання-Відповідь
  • Скільки часу триває ортодонтичне лікування?
    Все залежить від індивідуальних особливостей щелепи та початкових даних (наскільки сильно деформовано прикус). Загалом брекет-системи носяться від 14 до 24 місяців.
  • Як доглядати за зубами в період лікування?
    Для збереження зубів здоровими, впродовж ортодонтичного лікування необхідно чистити зуби спеціальною зубною щіткою після кожного прийому їжі. А також, регулярно відвідувати стоматолога для редагування, установки чи заміни елементів брекет-систем.