Меню

Дитяча стоматологія

Клініка «Алтея» надає послуги фахівців в дитячій стоматології, окремий кабінет (стилізований під тематику улюблених героїв наших маленьких пацієнтів) і персональний підхід до кожної дитини. Ми створили саме ту атмосферу, яка допомагає малюкам зануриться в казку і забути про лікування зубів під перегляд улюблених мультфільмів.
ви можете залишити заявку до лікаря онлайн
ЗАПИСУЙСЯ ДО ЛІКАРЯ З 01.05 ДО 11.05 ЗІ ЗНИЖКОЮ -10%
ДИСКОНТ ДІЄ НА ЛІКУВАННЯ, ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ДИТЯЧИЙ ПРИЙОМ
Чому нас варто обрати?
Ми профільно працюємо в напрямку дитячої стоматології. Лікарі мають відповідну кваліфікацію.
 • 1
  Спеціалісти
  Висококваліфіковані дитячі лікарі-стоматологи. Наші спеціалісти регулярно проходять тренінги та курси по профілю дитячої стоматології.
 • 2
  Підхід
  Індивідуальний підхід до кожної дитини. Ми розуміємо, як важливо знайти шлях комунікації, саме в роботі з дітьми.
 • 3
  Атмосфера
  Невимушена атмосфера (перегляд мультфільмів, дитячий кабінет, веселе спілкування)
Наші лікарі
Дізнайтесь детальну інформацію про наших спеціалістів за посиланням
У стоматологічній клініці «Алтея» є можливість лікування зубів за допомогою спеціального апарату фірми Sandman (Данія), який обробляє пошкоджений зуб за допомогою абразивної суміші і потоку повітря.
Також, важливою перевагою даного апарату є відсутність необхідності введення анестезії (з огляду на його безболісності). Даний вид лікування ідеально підходить для дітей, вагітних жінок і пацієнтів з непереносимістю анестетиків. Варто звернути Вашу увагу, що вартість лікування апаратом Sandman не суттєво відрізняється від стандартної послуги з використанням бору.
Лікування зубів без бормашини

Діти не чують жахливих звуків працюючого бору і весь процес лікування проходить без болю і страху.
Питання-Відповідь
 • Чи варто лікувати молочні зуби, вони ж все одно випадуть?
  Молочні зуби створюють фундамент для постійних зубів. Вони мають безпосередній вплив на вигляд, стійкість та розташування "дорослих" зубів. Молочний зуб тримає місце для постійного. Якщо було прийняте рішення про видалення зуба, більш ніж за півроку до моменту його органічного випадіння, постійний зуб на його місці проріжеться "другим рядом" і в подальшому може знадобитись допомога ортодонта. Іноді проблема може вирішитись швидко і безболісно, в іншому випадку потрібне лікування в декілька етапів. В будь-якому разі, необхідно проконсультуватись з лікарем. Звісно, діти не будуть з великою радістю бігти та лікувати зуби самостійно. Саме тому важлива злагоджена робота батьків та дитячого стоматолога.
 • Як піклуватись про молочні зуби?
  З моменту появи першого зуба, його потрібно починати чистити з використанням щітки та пасти. Дитячі пасти менш "агресивні" до емалі молочних зубів, зареєстровані як харчовий продукт (можна не хвилюватись, що дитина її проковтне) та мають приємний для дітей смак. Тому краще обирати їх, а не дорослі аналоги. Щітку можна використовувати будь-яку, на ваш розсуд. Однак, необхідно пам'ятати, що для використання електричної щітки дітьми, вони мають володіти "технікою" чищення, щоб не пошкодити емаль. Цьому їх може навчити дитячий стоматолог.
 • Чи можна робити рентген та анестезію під час вагітності?
  На думку багатьох лікарів, краще запобігти використанню рентгенівського опромінення під час вагітності. Те ж саме стосується і анестезії. Якщо ж, ситуація потребує їх застосування, це краще робити у другому триместрі вагітності. При виборі анестетику, лікарю краще надати перевагу препарату з мінімальним вмістом адреналіну.