МИ ПРАЦЮЄМО!
Меню

Ультра-звукова діагностика

УЗД - це один з методів діагностики внутрішніх органів людини. Проведення дослідження можливо завдяки ультра-звуковим хвилям, що проникають крізь тканини пацієнта. Вони абсолютно безпечні, саме тому УЗД широко застосовується в сучасній медицині. У медичному центрі «Алтея», завдяки використанню новітніх УЗД-апаратів компанії Siemens (один з лідерів по виробництву діагностичного обладнання), наші фахівці проводять швидкі та точні ультра-звукові дослідження.

Підготовка до УЗД

За кілька днів до дослідження, варто утриматися від вживання продуктів, що викликають гази (молочні і борошняні вироби, сирі овочі і фрукти, бобові, алкоголь і газована вода). Останній прийом їжі можливий за 5-6 годин до УЗД. Однак, краще проводити дослідження натщесерце. Таким чином, результати будуть найбільш точними.

Вийнятки при УЗД органів черевної порожнини:
  • Немовлят дозволяється погодувати за 3-3,5 години до УЗД. Для дітей старшого віку - 4 години, і можна дати невелику кількість води за кілька годин до проведення діагностики.
  • Діабетикам можна прийняти з ранку не щільний сніданок. Наприклад, чай з мінімальною кількістю цукру і сухарик.
  • Вагітним жінкам також дозволяється прийняти трохи їжі за 3-4 години до УЗД. Але, якщо пацієнтка може потерпіти трохи без їжі, то такий варіант переважніший.
УЗД органів черевної порожнини

Печінка, нирки, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка
Сечовий міхур пацієнта повинен бути наповнений. Краще спорожнити за 3-4 години до дослідження або в іншому випадку випити не менше 1 літра води за кілька годин до цього.
Неправильне харчування може спотворити результати. За два дні до процедури виключіть з раціону: газовані напої, бобові, сирі овочі і фрукти, молочні продукти, дріжджове тісто і чорний хліб, жирне м'ясо.
УЗД органів тазу

Сечового міхура, простати і органів малого тазу
Проводиться на 5-10 день менструального циклу жінки. Попередньо, бажана консультація лікаря.
УЗД молочних залоз
Необхідно виключити з раціону всі продукти тваринного походження за 3 дні (72 години) до дослідження. З ранку перед УЗД варто прийняти проносне (за приписом лікаря) і утриматися від прийому їжі.
УЗД наднирників
ВАЖЛИВО! Якщо ви приймаєте будь-які медикаменти, то перед діагностикою необхідно проконсультуватися з лікарем стосовно можливої зміни графіка прийому ліків перед УЗД.
Наші лікарі
Дізнайтесь детальну інформацію про наших спеціалістів за посиланням

Які УЗД-апарати ми використовуємо?

апарат узд
Siemens ACUSON X150
Апарат для ультразвукової діагностики, що передає кольорове цифрове зображення та має широкі можливості для спектральної візуалізації. За допомогою даного апарату можливо проводити дослідження на глибині до 28 см з гарантією максимальної точності.
апарат узі
Siemens ACUSON X300
Новітній апарат для проведення ультразвукової діагностики. Має надчутливі мультичастотні датчики, завдяки яким УЗД-спеціаліст може проводити діагностику на глибині до 30см. Апарат візуалізує кольорову 3D картинку на 20-дюймовий ЖК монітор, таким чином він реконструює об'ємне зображення і дає найточніший результат.
Запис на прийом онлайн
Заповніть форму в будь-який зручний час, а ми з Вами зв'яжемось для уточнення деталей
Запис на прийом до лікаря
Медичний центр Алтея
Ціни на популярні процедури
Комплекс ОЧП
480
печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка + нирки
УЗД передміхурова залоза + сечовий міхур
390
УЗД вагінальне органів малого тазу у жінок
400
УЗД щитовидної залози
350
УЗД молочних залоз
380
із зонами лімфовідтоку
УЗД суглобів
480
колінного, кульшового, ліктьового, плечового, зап'ястя, стопи (за пару)
УЗ дуплексне сканування судин
700
шиї та головного мозку
Питання-Відповідь
Чи небезпечна ультразвукова діагностика і як часто можна її робити?
При УЗД використовуються звукові хвилі, що відбиваючись від тканин органів, повертаються до датчика. Він передає дані на комп'ютер, де вони трансформуються в зображення. Даний метод діагностики - безпечний. Його можна робити, як під час вагітності, так і незалежно від віку та хронічних хвороб пацієнта. Щодо частоти проведення УЗД, то тут немає жодних обмежень.
Що можна діагностувати за допомогою УЗД?
Всі структурні зміни в тканинах органів будуть відображені в результатах УЗД, що допоможе у більш точній постановці діагнозу. Даний метод ефективний з усіма органами, що багаті водою. Для тих, що містять повітря, наприклад легені, ультразвукова діагностика не є ефективною. Кістки також не підлягають діагностиці, оскільки їх структура дуже щільна і не пропускає хвилі.
Від чого залежить вартість УЗД?
При формуванні ціни на послуги, медичні заклади орієнтуються на затратність часу для проведення достідження, якість технічних апаратів (про наші апарати ви можете дізнатись вище) та професійність спеціаліста з УЗД, від якого напряму залежать результати діагностики.
Запис на прийом до лікаря