Меню

Лікування зубів

Терапевтична стоматологія вирішує основні питання по здоров'ю зубів (карієс, пульпіт, скол зубу і т.д). Завдяки стрімкому розвитку стоматології та використанню новітніх матеріалів і апаратури, весь процес лікування зубів став практично безболісним. Стоматологічна профілактика покликана зберегти здоров'я зубів пацієнта якомога довше.
Запис на прийом онлайн
Заповніть форму в будь-який зручний час, а ми з Вами зв'яжемось для уточнення деталей

Коли варто відвідати стоматолога?

Існує досить багато "дзвіночків", які вказують на наявні проблеми з зубами і необхідність відвідати стоматолога.
 • 1
  Біль
  Якщо Вас турбують зубні болі різного характеру: гострі, поверхневі, короткоткочасні чи довгтриваючі.
 • 2
  Чутливість
  При підвищеній чутливості зубів. Зуби реагують на холодні та гарячі напої та продукти.
 • 3
  Ясна
  У разі запалення або кровотечі з ясен. Набряклості та болі у яснах або вони почали змінювати свою текстуру.
 • 4
  Карієс
  При підозрі на розвиток карієсу. Ви бачите у дзеркалі, що зуб почав руйнуватись, але неприємних відчуттів ще немає.
 • 5
  Візуальнні зміни
  З'явився наліт, зубний камінь, зуби змінили колір. Розвинувся неприємний запах з ротової порожнини.
 • 6
  Профілактика
  Для профілактики кожні 6-12 місяців. Навіть якщо вас не турбують сторонні чинники.
Які послуги з профілактики ми надаємо?
 • 1
  Видалення зубного каменю
  Зубний камінь - це мінералізоване утворення із нальоту, що вчасно не був усунутий. Може спровокувати карієс, гінгівіт, пародонтит.
 • 2
  Підбір індивідуальних засобів гігієни
  Зуби кожної людини мають індивідуальні особливості та схильності до різного ступеню уражень і потребують відповідного догляду.
 • 3
  Профілактика карієсу
  Проведення профогляду та за необхідності, стоматологічної професійної чистки. Нехтування простими правилами може стати причиною хронічних проблем.
 • 4
  Лікування підвищеної чутливості зубів
  Допомога при даній проблемі забезпечується використанням фторовмісних препаратів.
 • 5
  Герметизація фісур
  За допомогою даної маніпуляції, бороздочки на поверхні жувальних зубів заповнюються герметиком і перешкоджає ураженню зубів карієсом.
 • 6
  Професійна гігієна
  Покриття зубів фторовмісними препаратами та проведення професійного чищення ротової порожнини.
Інші напрямки лікування

Наші лікарі

Дізнайтесь детальну інформацію про наших спеціалістів за посиланням
Карієс утворюється у зв'язку з впливом мікроорганізмів на зуб, що призводить до пошкодження емалі, дентину і при відсутності належного лікування, до руйнування зуба. Факторів ураження зубів карієсом може бути безліч – відсутність правильної гігієни ротової порожнини, надмірне вживання солодкого, генетична схильність та інше. Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців записавшись на прийом в будь-який зручний для Вас час.
Лікування карієсу

Карієс є найпоширенішою проблемою з якою стикаються наші пацієнти, як дорослі, так і діти.
Проблема утворюється насамперед через несвоєчасне лікування пульпіту. Що б врятувати хворий зуб лікар-стоматолог вичищає пошкоджений бактеріями простір і пломбує його сучасними матеріалами, закриваючи канал. Для проведення безболісної процедури, ми використовуємо найкращі анестетичні засоби, що не викликають алергічної реакції у більшості пацієнтів (для виключення несприйняття організмом препарату, стоматолог проводить попередній тест).
Лікування каналів

Дану процедуру проводять для збереження зуба в разі сильного ураження його нервів.
Для усунення цієї проблеми необхідно видалити вогнище запалення і провести терапевтичні заходи по загоєнню пошкодженої частини зуба і профілактики пародонтиту. Потім необхідно відновити естетичну і функціональну складову зубного ряду. Будь-яке зволікання з процесом лікування може обернутися тяжкими наслідками: від необхідності видалення зуба, до некрозу тканин і небезпеки зараження крові.
Лікування пульпіту

Пульпіт характеризується гострим ріжучим болем в зубі і приносить безліч неприємних відчуттів.
Запалення ясен, їх кровоточивість, оголення кореня зуба – це лише деякі ознаки гінгівіту або пародонтиту.
Їх слід негайно усунути для збереження красивої і здорової посмішки.Лікування подібних дентальних проблем вивчається і застосовується в окремій галузі – пародонтології.
Розвиток цих хвороб можуть провокувати патогенні мікроорганізми, медикаменти, куріння і надмірне вживання алкоголю, розвиток зубного камню і проста відсутність контролю стану ясен з боку пацієнта.
Лікування гінгівіту і пародонтиту

Гінгівіт - це запальний процес, що супроводжується кровотечею і болем при чищенні зубів. Без належного лікування переростає в пародонтит.
Проводити дану процедуру лікарі рекомендують регулярно (бажано раз на рік при відсутності шкідливих звичок, які погіршують стан порожнини рота), для підтримки зубного ряду в здоровому стані і збереженні його основних функцій. Таким чином пацієнт уникає ряду серйозних захворювань, серед яких: пародонтит, гінгівіт, тощо. Зубний камінь неможливо видалити в домашніх умовах. Для його усунення використовується, як правило, ультразвук або стоматологічний порошок на основі соди. Після чистки, зуби світлішають за рахунок видалення нальоту, а також відновлюється їх блиск.
Професійна чистка зубів

Чистка це маніпуляція, під час якої стоматолог видаляє наліт і зубний камінь, переважно з внутрішньої сторони зубів.
Якщо пацієнт має одну або кілька шкідливих звичок (куріння, рясне пиття кави і чаю), часто йому доводиться вдаватися до такої процедури, як відбілювання зубів. Таким чином, виникає необхідність професійної допомоги в відбілюванні зубів. Хотілося б відзначити, що жоден з існуючих методів відбілювання не гарантує 100% збереження щільності емалі. Вона в будь-якому випадку страждає, до яких би апаратів коли вдавався лікар-стоматолог. Однак, дотримуючись рекомендацій лікаря і виконуючи всі профілактичні заходи, пацієнт здатен підтримувати світлий тон зубного ряду самостійно.
Відбілювання зубів

Тканина зуба має схильність до накопичення шкідливих речовин, які в свою чергу, змінюють його тон на більш темний, жовтуватий.
Питання-Відповідь
 • Як часто необхідно робити професійну чистку зубів?
  Все залежить від належного догляду за зубами, наявності таких звичок, як куріння та часте вживання чаю та кави, ступеню мінералізації слюни та спадковості. Середньостатистичному пацієнту варто звертатись за професійною чискою раз на 4-6 місяців, однак, зважаючи на індивідуальні особливості описані вище, лікар може збільшити період до 1 року.
 • Чому з'являється карієс?
  Першопричиною появи карієсу є бактерії, що сприяють утворенню кислотного середовища. Ці бактерії потраплять в ротову порожнину разом з їжею. Після чого, підвищена кислотність вимиває мінерали з емалі і порушує її структуру. Внаслідок цього процесу, в емалі з'являється порожнина, що з часом збільшується і виникає карієс.
 • Як довго можна ходити з тимчасовою пломбою?
  В залежності від лунки, яку пломба закриває, вона може протриматись від деколькох тижнів до півроку. Однак, цей термін значно відрізняється, якщо пломба закриває миш'якову пасту (використовується для депальпації зуба) і складає від 1 до 14 днів. В будь-якому випадку, строк використання пломби встановлює лікар. Перетримавши тимчасову пломбу, можна нанести неабияку шкоду організму (особливо це стосується миш'якової пасти).
 • Як правильно доглядати за зубами в домашніх умовах?
  Для догляду за зубами у повсякденному житті вистачить зубної пасти, щітки та нитки. Зубну пасту необхідно час від часу змінювати. Наприклад можна використовувати відбілюючу, для ясен та для чутливих зубів, змінюючи їх по колу.
  Щітку краще підбирати відповідно до рекомендацій лікаря. Вона може бути механічної, електричною або ультразвуковою. Механічна потребує більше часу для ретельного очищення зубного ряду. Електрична щітка робить 5-30 обертів в секунду, що забезпечує більш ефективне чищення. Ультразвукова щітка коштує дорожче, але вона найбільш якісно впорається з очищенням поверхні. Однак, остання щітка має ряд протипоказань, може впливати на дострокове випадання пломб, руйнування коронок тощо.
  Зубна нитка - це невід'ємний супутник кожного пацієнта, що турбується про здоров'я ротової порожнини. Її використання доречне кожного разу після прийому їжі для очищення полостей між зубів від залишків їжі.
Завдяки різним маніпуляціям, зуби менш схильні до карієсу, проблем з яснами, чутливості та інших проблем. Стоматологічна клініка Алтея спеціалізується на якісному лікуванні зубів дорослим та їх діткам. Тому підтвердженням є тисячі задоволених пацієнтів. Ми піклуємося про Ваш комфорт і здоров'я Ваших зубів. У стоматологічній клініці Алтея працюють першокласні фахівці, тому ми можемо гарантувати високу якість послуг, що надаються.