Профілактика

profilaktika stom11 1200x1477 - Профілактика

11792002025c1eaebc4b27a071bcc7474c - ПрофілактикаСтоматологічна профілактика покликана зберегти здоров’я зубів пацієнта якомога довше. Завдяки різним маніпуляціям, порожнину рота менш схильна до карієсу, проблем з яснами, чутливістю і іншим проблемам.
Консультація лікаря-стоматолога та складання плану лікування – безкоштовні!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Які послуги з профілактики ми надаємо?

  • Видалення зубного каменю;
  • Підбір індивідуальних засобів гігієни;
  • Профілактика карієсу;
  • Лікування підвищеної чутливості зубів;
  • Герметизація фісур;
  • Покриття зубів фторвмісними препаратами.

e6f7bb1f554229e9b4569526cc76b40f - Профілактика

Відвідуючи лікаря-стоматолога прийнамні один раз в 6 місяців, пацієнт захищає себе від більшості захворювань зубів і ясен, не провокуючи їх подальший розвиток. Такі процедури як видалення зубного каменю і нальоту завдяки використанню новітніх матеріалів і стоматологічних апаратів не є болючими.


Професійне чищення зубів

11chistka 1024x405 - Профілактика

Проводити дану процедуру лікарі рекомендують регулярно (бажано раз на рік при відсутності шкідливих звичок, які погіршують стан порожнини рота), для підтримки зубного ряду в здоровому стані і збереженні його основних функцій. Чистка це маніпуляція, під час якої стоматолог видаляє наліт і зубний камінь, переважно з внутрішньої сторони зубів. Таким чином пацієнт уникає ряду серйозних захворювань, серед яких: пародонтит, гінгівіт і тд.

Відбілювання зубів

Якщо пацієнт має одну або кілька шкідливих звичок (куріння, рясне пиття кави і чаю), часто йому доводиться вдаватися до такої процедури, як відбілювання зубів. Тканина зуба має схильність до накопичення шкідливих речовин, які в свою чергу, змінюють його тон на більш темний, жовтуватий.

166353 - ПрофілактикаОтже, виникає необхідність професійної допомоги в відбілюванні зубів. Хотілося б відзначити, що жоден з існуючих методів відбілювання не гарантує 100% збереження щільності емалі. Вона в будь-якому випадку страждає, до яких би апаратів коли вдавався лікар-стоматолог. Однак, дотримуючись рекомендації лікаря і виконуючи всі профілактичні заходи, пацієнт здатний підтримувати світлий тон зубного ряду самостійно.


ЛІКАРІ КЛІНІКИ

КОНТАКТИ

ЦІНИ