Ортодонтія

ortodont stom11 1200x1477 - Ортодонтія

Стоматологічна клініка Алтея надає послуги лікаря-ортодонта, який займається вивченням, діагностикою та виправленням аномалій зубного ряду, що виникли в результаті генетичної обумовленості або захворювань ротової порожнини.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Металлические и керамические брекеты - Ортодонтія

Апарати, які використовуються для виправлення зубного ряду:

Знімні (припускають їх тимчасове носіння протягом дня, в середньому 10-12 годин). Найчастіше призначаються дітям для формування гарного положення зубів в процесі їх росту. До таких систем відносяться пластинки і трейнери.

t4kg 1280x1024 - Ортодонтія

Незнімні (носяться постійно протягом 1-3 років). Дана метод виправлення прикусу передбачає регулярні відвідування лікаря-стоматолога, для коригування ортодонтической системи (зміни тиску, підтяжка елементів). Серед найпопулярніших апаратів незнімного типу можна виділити брекети.

Іноді виходячи з побажань пацієнта і / або рекомендацій ортодонта, можуть застосовуватися комбіновані способи лікування (установка брекетів на нижню щелепу і використання трейнера для верхньої).


Які бувають брекети?

Металеві

металлические брекеты - Ортодонтія

Є найбільш поширеним видом брекет-систем. Це пояснюється їх доступністю за ціною, але в той же час їх головним недоліком прийнято вважати неестетичність і грубий вид. Проте, свою головну функцію металева брекет-система здійснює не гірше за інших.

Сапфірові

sapfirovye brekety 300x186 - Ортодонтія

Виготовляються зі штучного сапфіра і практично непомітні на зубах, що відмінно підійде для тих, хто турбується за привабливий зовнішній вигляд посмішки під час носіння брекетів. З іншого боку ціна такої системи трохи вище металевого варіанта.

Керамічні

keram - Ортодонтія

Такі брекети можна назвати золотою серединою між двома попередніми видами. На відміну від прозорих сапфірових брекетів, керамічні мають певний білий відтінок, завдяки чому в ході зміни кольору емалі пацієнта, вони стають трохи помітними. Проте комбінуючи керамічні або сапфірові брекети з білою дугою, можна домогтися практично їх невидимості.

Лінгвальні

Lingval ny e brekety Sumy  300x221 - ОртодонтіяНайдорожчий вид брекет-систем, який виготовляється індивідуально під кожного пацієнта. Вони абсолютно непомітні оточуючим, так як кріпляться до зубів з внутрішньої сторони.


Ортодонтія застосовується для:

  • поліпшення зовнішнього вигляду зубів
  • їх функціональної складової
  • усунення наслідків деформації (наприклад безперервні головні болі).

За допомогою новітніх технологій виправлення прикусу і кращих матеріалів, фахівці стоматологічної клініки Алтея здатні допомогти в досягненні ідеальної посмішки як дітям, так і дорослим.

Лікар-ортодонт це вузькопрофільний фахівець з вирівнювання зубного ряду, як у дітей, так і у дорослих. Професійні стоматологічні клініки не приймають на роботу докторів загального профілю на позицію ортодонта, так як спектр обов’язків і умінь останнього досить широкий для попутного вивчення.

ortod1 - ОртодонтіяМовний апарат людини відіграє важливу роль як в комунікаціях з людьми, пережовуванні їжі, так і в особистому самооцінці. З цього ортодонт стоматологічної клініки Алтея є першокласним фахівцем, який вміє надавати зубам максимально естетичний вигляд. При цьому важливим аспектом є акуратність доктора для виключення ушкоджень емалі і будови зубів. Для досягнення найвищих результатів, ми використовуємо тільки кращі матеріали і методики сучасної ортодонтії.

ЛІКАРІ КЛІНІКИ

КОНТАКТИ

ЦІНИ