Лікування зубів

lechenie stom11 1200x1477 - Лікування зубів

teeth whitening 1024x738 - Лікування зубівТерапевтична стоматологія вирішує основні питання по здоров’ю зубів (карієс, пульпіт, відколовся зуб і т.д). Завдяки стрімкому розвитку стоматології та використанню новітніх матеріалів і апаратури, весь процес лікування зубів став практично безболісним. У стоматологічній клініці «Алтея» працюють першокласні фахівці, тому ми можемо гарантувати якість послуг, що надаються.

Консультація лікаря-стоматолога та складання плану лікування – безкоштовні!
ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Коли варто відвідати стоматолога-терапевта?

  • якщо Вас турбують зубні болі;
  • при підвищеній чутливості зубів;
  • у разі запалення або кровотечі з ясен;
  • при підозрі на розвиток карієсу;
  • для профілактики кожні 6-12 місяців.

Лікування карієсу
aa2 - Лікування зубів

Карієс є найпоширенішою проблемою з якою стикаються наші пацієнти, як дорослі, так і діти.

Причини. Карієс утворюється у зв’язку з впливом мікроорганізмів на зуб, що призводить до пошкодження емалі, дентину і при відсутності належного лікування, до руйнування зуба. Факторів ураження зубів карієсом може бути безліч – відсутність правильної гігієни ротової порожнини, надмірне вживання солодкого, генетична схильність та інше. Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців записавшись на прийом в будь-який зручний для Вас час.

Лікування каналів aa3 - Лікування зубів

Дану процедуру проводять найчастіше для збереження зуба в разі сильного ураження його нервів через несвоєчасне лікування пульпіту. Що б врятувати хворий зуб лікар-стоматолог вичищає пошкоджений бактеріями простір і пломбує його сучасними матеріалами, закриваючи канал. Для проведення безболісної процедури, ми використовуємо найкращі анестетичні засоби, що не викликають алергічної реакції у більшості пацієнтів (для виключення несприйняття організмом препарату, стоматолог проводить попередній тест).

Лікування пульпітуpulpit uk - Лікування зубів

Пульпіт характеризується гострим ріжучим болем в зубі і приносить безліч неприємних відчуттів. Для усунення цієї проблеми необхідно видалити вогнище запалення і провести терапевтичні заходи по загоєнню пошкодженої частини зуба і профілактики пародонтиту. Потім необхідно відновити естетичну і функціональну складову зубного ряду.

Причини. Основним приводом для розвитку пульпіту є запущений карієс. Якщо останній не перелічити на початкових стадіях, він руйнує дентин і доходить до пульпи.

Лікування гінгівіту і пародонтиту

otlichiya gingivit parodontit parodontoz - Лікування зубів

Запалення ясен, їх кровоточивість, оголення кореня зуба – це лише деякі ознаки гінгівіту або пародонтиту. Їх слід негайно усунути для збереження красивої і здорової посмішки.
Лікування подібних дентальних проблем вивчається і застосовується в окремій галузі – пародонтології. У стоматології Алтея, Вам нададуть професійну допомогу з гарантією якості.

Причини. Розвиток цих хвороб можуть провокувати патогенні мікроорганізми, медикаменти, куріння і надмірне вживання алкоголю, розвиток зубного камню і проста відсутність контролю стану ясен з боку пацієнта.

ЛІКАРІ КЛІНІКИ

КОНТАКТИ

ЦІНИ