Головна


PHARM - Головна
MED - Головна
stomat11 - Головна

“Оптова аптека Алтея” це мережа аптек у Київській області (Бровари, Броварський район, Вишгород). Ми надаємо кращі ціни і високу якість препаратів для всіх покупців. Наші споживачі мають можливість придбати медикаменти, супутні товари (пластирі, бинти, вата і т.д.), лікувальну і натуральну косметику по догляду за тілом і волоссям, а також дитяче харчування і додаткові вироби для турботи про малюка в будь-якому віці.

Стоматологічна клініка “Алтея” пропонує всі види послуг сучасної медицини: лікування зубів, дитяча стоматологія, імплантологія, протезування, ортодонтія, хірургія та профілактика. Наші фахівці використовують тільки новітні матеріали і високотехнічне обладнання від кращих світових виробників. Ми дбаємо про безпеку і комфорт наших клієнтів. Всі стоматологічні кабінети щодня обробляються спеціальними дезінфікуючими засобами і піддаються кварцуванню для забезпечення стерильності приміщень.

Медичний центр “Алтея” надає послуги для жителів міста по гінекології, урології, УЗД і лабораторними дослідженням (аналізи). Висококваліфіковані фахівці проводять якісну профілактику і лікування проблем жіночого і чоловічого здоров’я. Ми використовуємо сучасні медичні методи для точної діагностики захворювань та подальшого лікування.